Philips marka cihazlarınızda zamanla kullanıma bağlı olarak arıza meydana gelebilir. Böyle bir durumda Bakırköy Philips yetkili servisi zaman kaybetmeden cihazı kontrol etmelidir. Eğer cihazı kendiniz onarmaya çalışırsanız daha fazla zarar verebilirsiniz. Ayrıca garanti süresi devam eden ürünleri yetkili servis dışında birinin açtığı tespit edildiğinde garanti kapsamı dışında kalabilir. Yetkili servis cihazınıza daha fazla zarar vermeden arızanın neden kaynaklandığını bulacaktır. Bu sayede kısa sürede etkili bir çözüm yolu geliştirilecektir. Böylece cihazınızdaki sorun büyümeden müdahale edildiği için sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yetkili servis arayışına girdiğinizde dikkat etmeniz gereken ilk şey firmanın orijinal parçalarla çalışıp çalışmadığı olmalıdır. Orijinal olmayan ürünler cihaza takıldığında ilk başta sorun yok gibi görünse de zamanla daha büyük arızalar meydana gelmesine neden olabilir. Orijinal olmayan imitasyon parçalar kısa sürede işlevini kaybedeceğinden cihaz daha fazla servise gitmeye başlayacaktır. Bu nedenle Philips markasının yetkili servis hizmeti vermesi için belge verdiği yerlerde hizmet almaya özen gösteriniz. Böyle yerler yedek parçalarını Philips’ten temin edeceği için orijinal olacaktır.

Yerinde ve Etkili Çözümler İçin Philips Yetkili Servisi Yeter

Şehir Elektronik olarak Bakırköy’de Philips yetkili servisi hizmeti veriyoruz. Philips marka her türlü cihazınız bizimle emin ellerde! Arızalar ve bakım gibi konuları çok daha kolay bir şekilde halledebilmeniz için size yardımcı oluyoruz. Garanti kapsamındaki cihazlarınızın en kısa sürede ücretsiz onarımını yapıyoruz. Tüketiciden kaynaklanan hatalar meydana geldiyse ve ekstra ücret ödemeniz gerekirse tamir öncesinde sizleri bilgilendiriyoruz. Hiçbir sürpriz yaşamadan belirlenen fiyat aralığında cihazınızın ilk günkü kadar iyi çalışmasını sağlıyoruz. Cihaz için başka bir yerden yedek parça getirmek gerekirse tamir süresi beklenenden daha uzun sürebilir. Böyle bir durumda size haber veriyoruz. Tamir edilmesi zor gibi görünen arızalara bile muhteşem çözümler getiriyoruz.

Tamir işlemlerini nasıl yaptığımızı merak ediyor olabilirsiniz. İlk olarak deneyimli teknik kadromuzla cihazlarınızdaki arızayı tespit ediyoruz. Arızanın nasıl giderilmesi için gereken çözümü bulduğumuzda sizi arıyoruz. Tamir işlemleri hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Bu aşamada ücret ödemeniz gerekiyorsa mutlaka bilgi veriyoruz. Sizden “Cihazı tamir edebilirsiniz.” onayını aldıktan sonra onarım işlemlerine başlıyoruz. En kısa sürede cihazınızı ilk günkü haline getirerek size teslim ediyoruz. Bazı cihazlar için düzenli yaptırılması gereken bakım işlemlerinde de yanınızdayız. Verdiğimiz bakım hizmeti sayesinde cihazdan alacağınız verim artacak, cihazın kullanım ömrü uzayacaktır. Bu nedenle bakım zamanlarına dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Bakırköy Philips yetkili servisi hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.