Philips marka telefon, tablet, kulaklık, ütü ve süpürge gibi elektrikli eşyalarınızda arıza meydana geldiyse üzülmeyin. Başakşehir Philips yetkili servisi her zaman yanınızda. Sadece bozulan ürünleriniz için değil bakım işlemleriniz için de bize gelebilirsiniz. İhtiyacınız olan Philips marka yedek parça ve aksesuarları firmamız aracılığıyla bulabilirsiniz. Sektörde deneyim kazanmış kadromuzla sizlere tamir ve parça değişim hizmeti vermekteyiz. Cihazların en kısa sürede tamir ve bakım işlemlerini tamamlamak için çalışmaktayız. Verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde Philips yetkili servisi denince akla ilk biz geliyoruz.

Cihazı satın aldığınız andan itibaren başlayan garanti süresi size pek çok yasal hak kazandırır. Bu süre boyunca cihazınızda meydana gelen arızalar ücretsiz bir şekilde giderilir. Ancak söz konusu mal kullanma kılavuzunda belirtilen hususlara aykırı kullanıldığı için meydana gelen arızalar garanti dışı sayılacaktır. Bu durumda sizden ücret talep edilebilir. Tahmini ne kadar ödeyeceğiniz size bildirilecektir. Cihazın en fazla 30 gün içerisinde tamir edilmesi gerekir. Aynı arızanın birkaç defa tekrar etmesi durumunda malın ücretsiz değişimini, bedel iadesi ya da ayıp oranında bedel indirimi isteme hakkınız vardır. Bu konuda daha detaylı bilgiye Tüketici Hakları ile ilgili 4822 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan ulaşabilirsiniz. Şehir Elektronik olarak haklarınızın bilincinde olarak hizmet veriyoruz. Cihazlarınızı farklı cihazlar konusunda uzmanlaşmış, donanımlı teknisyenlerimize emanet ediyoruz. 

Başakşehir Philips Yetkili Servisi

Arıza onarımına başlarken ilk olarak getirdiğiniz cihazı inceliyoruz. Daha sonra arızanın kaynağını bulmaya çalışıyor ve tahmini bir fiyat hesaplaması yaparak size haber veriyoruz. Onaylamanız durumunda onarım işlemlerini başlatıyoruz. Philips yetkili servisi cihazınızın ilk günkü kalitesine sahip olmasını hedefler. Bu hedefle ürünlerinizi dikkatli bir şekilde inceler.  Arızaların kaynağı üretim kaynaklı olabileceği gibi kullanıcıdan dolayı da olabilir. Bu durum garanti kapsamında tamir edilip edilmeme durumunu etkiler. Haklarınızı öğrenmek için cihazınıza özel garanti şartlarını mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Şehir Elektronik firması olarak Başakşehir Philips yetkili servisi hizmeti veriyoruz. Bu bölgedeki arıza ve onarım işlemlerini başarıyla yürütüyoruz. Tek yapmanız gereken cihazınızla birlikte firmamıza gelerek sorunu anlatmak! Etkili çözümlerle cihazınızı kullanmaya devam etmenizi sağlıyoruz. En kısa sürede cihazınızı sorunsuz bir şekilde kullanmanızı amaçlıyoruz. Sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşlerle kendimizi geliştirme yolunda sağlam adımlar atıyoruz. Philips markasının kalitesine yaraşır şekilde cihazlarınız üzerinde çalışıyoruz. Uygun fiyata kaliteli hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.