Şehir Elektronik olarak İstanbul Philips yetkili servisi arayışınıza cevap veriyoruz. Bünyemizde çalışan genç ve dinamik teknisyen kadromuzla cihazlarınızı onarıyoruz.

Garanti kapsamındaki cihazlarınızın ücretsiz onarımı için firmayı ziyaret edebilirsiniz. Ancak bu noktada bazı arızaların garanti kapsamı dışında kaldığını bilmelisiniz. Garanti koşullarında belirtilen kullanıcıdan kaynaklı hatalarda sizden ücret talep edilebilir. Bunlardan en bilineni televizyonun düşürülerek ekranının kırılmasıdır. Bu durum kullanıcıdan kaynaklandığı için arızanın giderilmesi sizin tarafınızdan karşılanır. Ancak üretimden kaynaklı meydana gelen hatalarda herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Bu konuda Philips markası tüm sorumluluğu alacaktır. İstanbul Philips yetkili servisi olarak cihazınızı en kısa sürede onararak kullanım deneyimini iyileştirmek için çalışıyoruz. Kulaklıktan tıraş makinasına, ütüden süpürgeye kadar çok sayıda elektrikli ürünün tamirini gerçekleştiriyoruz. Sizlere daha iyi, daha kaliteli ve daha hızlı hizmet vermek için her geçen gün kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Philips markasının yüksek kalite standartlarına uygun şekilde tamir yapıyoruz. Kaliteli parçalarla cihazlarınızın ilk günkü verimle çalışmasına yardımcı oluyoruz.

İstanbul Philips Yetkili Servisi Nasıl Çalışır?

Philips yetkili servisi arayan kişilerin bir numaralı tercihi olmak istiyoruz. Tüm İstanbul’un onarım ve bakım ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlıyoruz. Bunun için cihazlarınızda meydana gelen küçük ya da büyük her türlü sorun için etkili çözümler sunuyoruz. Cihazı en kısa sürede kullanmaya devam etmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Herhangi bir arızayla karşılaştığınızda yapmanız gereken ilk şey cihazı kapamaktır. Eğer cihaz fişe takılıysa çıkararak elektrikle bağını da kesmelisiniz.  Daha sonra zaman kaybetmeden bize ulaşmalısınız. Arızayı gidermeye çalışırsanız daha büyük sorunlara neden olabilirsiniz. Bu nedenle tamir işlemlerini profesyonel ellere bırakmalısınız.

Şehir Elektronik firması olarak getirdiğiniz ürünleri dikkatle inceliyor, tıpkı bir doktor gibi ilk önce teşhisi koyuyoruz. Daha sonra tamir için ücret gerekip gerekmediğini araştırıyoruz. Ürün eğer garanti kapsamındaysa ve mevcut sorun kullanıcı hatasından dolayı değilse ücretsiz onarım gerçekleştiriyoruz. Ancak ürünün garantisi devam ettiği halde kullanıcıdan kaynaklanan bir arıza meydana geldiyse ücret talep etmemiz gerekebiliyor. Bu durumda tamir öncesinde sizi bilgilendirerek daha sonra onarım işlemlerini başlatıyoruz. Ürünün içini açtığımızda dışarıdan yedek parça almamız gerekirse tamir süresi birkaç gün gecikebilir. Mağduriyet yaşamamanız için sürecin her aşamasından sizi haberdar ediyoruz.

Her türlü sorunuzu bize yöneltebilirsiniz. Tekrarlayan arızalarda nasıl bir yol izleyeceğiniz hakkında bize danışabilirsiniz. İstanbul Philips yetkili servisi hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.