Philips yetkili servisi, televizyon, küçük ev aletleri, süpürge, ve ütü gibi elektronik eşyaların satış sonrası montaj, bakım ve onarım hizmetlerini yürütür. Philips markası ile yapılan sözleşmeye uygun olarak markadan aldığı yetkiyle ürünlerdeki arızaları giderir. Ürünlerle ilgili herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda her zaman yanınızdadır.  

Günümüzde birçok farklı markanın yetkili servis hizmeti verdiğini görürsünüz. Ürünün en iyi şekilde tamir edilebilmesi için markasına ait yetkili servise gitmesi en iyisi olacaktır. Garanti kapsamındaki ürünlerin başka bir yer tarafından açıldığı tespit edilirse garanti şartları geçersiz olacaktır. Philips markası tüm ürünlerinizi size en yakın Philips yetkili servisine götürebilirsiniz. 

Yetkili servisler Tüketici Hakları tarafından belirlenen azami tamir süresi içinde ürünü tamir etmekle yükümlüdür. Ancak yedek parça beklenmesi gibi durumlarda bu süre uzayabilir. Bu durumda tüketicinin haberdar edilmesi gerekir. Söz konusu ürün kullanıcıdan kaynaklanan bir hata sebebiyle garanti dışında kaldıysa ücretsiz onarım isteme hakkında bulunamaz. Ayrıca bu ürün için azami tamir süresi de geçerli olmayacaktır.  

Şehir Elektronik ile Philips Yetkili Servisi ile Arızalardan Korkmayın!

Garantisi devam eden ürünler için bazı hizmetler ücretsiz bir şekilde yapılır. Ancak bazı durumlarda garanti süresi içerisinde olunsa bile ekstra ücret ödemek gerekebilir. Bunun için ürünü Philips yetkili servisi görevlilerine göstererek bilgi almak gerekir. Yapılan ön incelemenin ardından üründeki sorun ve çözüm yolu size iletilecektir. Ekstra bir ücret ödemeniz gerekiyorsa bu aşamada size bilgi verilecektir.

Şehir Elektronik firması olarak Philips ürünlerinin bakım, onarım ve arıza giderimini yapmaktayız.  Alanında deneyimli ve donanımlı teknisyenlerimizle hizmet vermekteyiz.  Sizlerden aldığımız ürünlerin arızalarını en kısa sürede gidermeyi hedeflemekteyiz. Philips markasına yakışan müşteri odaklı yaklaşımımızla ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız. Her türlü cihazınız için bize danışabilirsiniz. Televizyonlarınızda zamanla kullanıma bağlı olarak arıza görülebilir. Geç açılma, görüntü gelmeme gibi durumlarının hepsinin bir çaresi var. Çünkü Philips tv yetkili servisi hizmeti de veriyoruz. Yeni nesil televizyonlarınızdaki arızaları kısa sürede gideriyor, televizyon izleme keyfinden uzun süre mahrum kalmamanızı sağlıyoruz. Philips tv servisi sayesinde televizyonunuz ilk aldığınız zamanki kadar kaliteli hale gelir.

Üründe hasar meydana geldiğinde tamir etmeye çalışmamalısınız. Bu sayede söz konusu üründe yer alan arızanın büyümesi önlenecektir. Yanlış yapılan her bir müdahale ürünün daha fazla bozulmasına neden olabilir. İletişim bilgilerimizden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Zor gibi gözüken arızalarda bile muhteşem çözümler üretiriz. Philips yetkili servisi hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.