Philips yetkili servisi markaya ait cihazlarınızın kurulum ve onarım işlemlerini gerçekleştirir. Cihazların kurulumu profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Böyle olmadığında cihazdan istenen verim alınamaz ve yanlış montajdan kaynaklı sıkıntılar oluşabilir. Şehir Elektronik olarak alanında deneyimli teknisyenlerle çalışıyoruz. Cihazlarınıza gereken özeni gösteriyor, kısa sürede kullanmaya başlamanızı amaçlıyoruz.

Philips Yetkili Servisi arayışına girdiyseniz doğru yerdesiniz. Başakşehir ve Bakırköy’de faaliyet gösteren servislerimizle yanınızdayız. Servis seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta firmanın Philips tarafından yetkilendirilmesidir. Böyle bir firma orijinal parçalarla değişim yapacaktır. Ayrıca bazı durumlarda onarım gerçekleşmediğinde size yeni bir ürün verilecektir. Ancak Philips’in onaylamadığı bir firmada kanuni haklarınızın uygulanması zordur.

Başakşehir Philips Yetkili Servisi

Başakşehir Philips Yetkili Servisi olarak bölgedeki en iyi servis hizmetini vermeyi amaçlıyoruz. Bu amacımız doğrultusunda cihazlarınızdaki arızayı tespit ederek etkili çözümler geliştiriyoruz. Cihazı en kısa sürede kullanmaya devam etmenizi için arıza giderimi yapıyoruz. Tek yapmanız gereken cihazınızı alarak zaman kaybetmeden bize getirmeniz.

Müşterilerimizin yaptığı en büyük yanlışlardan biri de arıza meydana gelen cihazı kendilerinin tamir etmeye çalışmasıdır. Yanlış yapılan onarım uygulamaları cihazdaki arızanın büyümesine neden olur. Bu şekilde aslında kolaylıkla onarılabilecek birçok cihaz kullanılamaz hale gelmiştir. Bu nedenle cihazlarınızın çalışmasında herhangi bir aksama olduğunda bizimle iletişime geçmelisiniz. Sorununuzu anlattığınız görevlimiz yerinde inceleme yaparak size daha doğru bilgi verecektir. Sorun tespit edildikten sonra geriye onarım işlemlerine başlamak kalacaktır. Garanti süresi devam eden cihazlarda ekran kırılması gibi kullanıcı kaynaklı hatalar meydana gelmediği sürece onarım ücreti ödenmesine gerek yoktur.

Bakırköy Philips Yetkili Servisi

Bakırköy Philips Yetkili Servisi olarak kulaklıktan beyaz eşyaya kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Bizlere emanet ettiğiniz cihazlara gözümüz gibi bakıyoruz. Arıza giderimi yaptığımız süreçteki tüm aşamalardan sizleri haberdar ediyoruz.  Arızanın nedenlerine inerek sorunu kökten çözüyoruz.  Onarım yapabilmemiz için yedek parça gerektiğinde sizi biraz daha bekletmemiz gerekebilir. Ancak alacağınız sonuç beklemenize değecektir. Bu nedenle onarım süresi içerisinde sabırlı olmanızı tavsiye ederiz. Philips yetkili servisi hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.